משלוחי פיצה לבאר שבע מתבצעים בכל רחבי העיר וכך נהנים מהפיצות הנפלאות תושבי מרכז העיר הסטודנטים שגרים ליד האוניברסיטה וגם תושבי השכונות המרוחקות יותר. זה קורה בצהרים, בערב ובכל שעה אחרת שהחברים ובני המשפחה מתגעגעים לפיצה איכותית ולכן מזמינים פיצה בבאר שבע.

איזו פיצה כדאי להזמין היום?

ההיצע של פיצה משפחתית בבאר שבע הוא עצום וייחודי. זו הסיבה שכל לקוח בוחן את כל האופציות שקיימות באתר האינטרנט ובהתאם לכך מחליט מה להזמין בכל משלוח של פיצות משפחתיות בבאר שבע. המבחר כולל פיצות עם פפרוני או דאבל פפרוני, נקניק איטלקי, תבלינים נהדרים וריחניים, נתחי עוף בגריל וקרמבל בשר. אפשר גם לבחור באחת הפיצות שיש בהן גבינות שונות כמו גבינת פטה, צירוף של שש גבינות איטלקיות שיוצרות מרקם משגע, היצע נרחב של ירקות טריים וגם פרוסות של פרי כמו אננס.

פיצות ייעודיות לקהלים שונים

מי שהרגלי התזונה שלו הם צמחוניים, ייהנה להזמין פיצה צמחונית עם ירקות צבעוניים והטבעונים יזמינו פיצה טבעונית בבאר שבע אשר מותאמת מבחינת ההרכב שלה לצרכים הקולינריים כמו גבינה טבעונית במקום מוצרלה.

פיצת איטסיין המגיעה עם משלוחי פיצה לבאר שבע, מאפשרת ללקוחות רבים להצטרף לחגיגה כאשר הם אוכלים פיצה שנראית אותו דבר כיוון שיש בה תוספות זהות, אך מדובר בבצק אחר שהוא עשוי משקדים ולכן כמות הפחמימות שלו היא פחותה. לעומת זאת יש בבצק זה יותר חלבונים וסיבים ולכן הוא מותאם ללקוחות שהם טרום סוכרתיים, סוכרתיים או מי שאינו אוכל כמות גדולה של פחמימות בהרגלי התזונה שלו.

אחד היתרונות הוא שפע הרטבים שקיים בפאפא ג'ונס שכדאי להזמין בכל הזמנת פיצה בבאר שבע. רוטב פיצה, ברביקיו, שום, שום עם פרמזן ועוד. השילוב המנצח של הרטבים השונים מעמיק את שביעות הרצון של כל אחד מהסועדים.

יום הולדת לחברים

חברים שהם בני נוער או מבוגרים יותר המגיעים ליום הולדת, מודעים לכך שיהיו במסיבה זו המון פינוקים. לכן הם מרוצים מאד כשמגיעים משלוחי פיצה לבאר שבע והבית כולו מתמלא בניחוחות של פיצה. עבור המארחים זה הפתרון האידאלי כיוון שזהו אוכל שאהוב על כולם. כשמזמינים כמות גדולה של 10-6 מגשים העלות היא מופחתת ואפשר לתאם הגעת שליח שאין לכך עלויות, או לחלופין לאסוף את המגשים בפיצריות בבאר שבע ולהניע אותם למקום המסיבה.

אפשר לבחור פיצות משפחתיות בבאר שבע של טעמים שונים וכאשר המגשים מגיעים לפתוח את כולם וכך כל אחד מניח על הצלחת שלו את הטעמים המועדפים עליו. יש כאלו שיניחו 3-2 משולשים זהים ואחרים שינסו 3-2 שונים וכך יחשפו לכל הטעמים המוצעים. המארחים דואגים לבצע תחשיב של כמות המשולשים שתתאים על פי הכמות של האורחים הרעבים ובהתאם לכך מזמינים פיצות משפחתיות בבאר שבע.

משלוח עם תוספות מיוחדות

הלקוחות מזמינים משלוחי פיצה בבאר שבע אשר כוללים בנוסף לפיצות המשפחתיות בגודל בינוני או גדול, גם פיצות אישיות אשר מותאמות בדרך כלל לילדים שאוהבים טעמים ספציפיים והם נהנים ממנות שלהם בלבד.

כמו כן אין כמו להזמין תוספות של מנות נלוות מתוך המבחר העצום שקיים. כמו כנפי עוף ברטבים נהדרים, כדורי פירה, טבעות בצל, נאגטס של תירס או עוף. או לחלופין בצק טרי שמכינים בפיצריות בבאר שבע בכל יום ואפשר למלא אותם בכמה אופציות. יש נקניקיות עוף מדהימות, גבינת שמנת בתוספת של חריף, גבינת פטה, שוקולד, שום פרמזן, פפרוני בקר ועוד. בני משפחה רבים מזמינים גם אצבעות גבינה או אצבעות מוצרלה בעלי הטעם השמיימי.

היצע נרחב של קינוחים

אין כמו קינוח לסיום של ארוחה דשנה. לכן מזמינים מראש במסגרת משלוחי פיצה לבאר שבע גם מנות מתוקות. עוגות ריקוטה, עוגות שמרים, עוגות שוקולד, עוגיות מיוחדות או לחלופין מארז גדול או קטן של גלידה מתוך ההיצע הנרחב של הטעמים.