דלג לתוכן המרכזי

פיצות טבעוניות

אחת המנות יוצאות הדופן של פאפא ג'ונס היא האופציה של פיצות טבעוניות אשר מיוצרות באופן ייעודי ללקוחות ששומרים על תזונה טבעונית אשר דוגלת באכילה של מאכלים מיוחדים והתנזרות ממאכלים אחרים כמו בשר ודגים.

פיצות טבעוניות ברמות על

בשיטת העבודה שלנו אנו מכינים תפריטים אשר מבוססים על ניסויים בכמה שלבי הכנה ועם מרכיבים שונים כדי למצוא את האופציה האולטימטיבית עבור כל קטגוריה. לכן גם במקרה של הטבעונים עד שלא מצאנו את המתכון המנצח, לא היינו רגועים. אך התוצאה המושלמת מדברת בעד עצמה והלקוחות הטבעונים שלנו נהנים מכל ביס ואוהבים את העובדה שיש מנה שמותאמת להתנהלות הקולינרית שלהם.

פיצות טבעוניות עשויות מבצק אפוי שהוא אוורירי ופריך, מעליו מורחים את רוטב העגבניות המקורי שאנו מייבאים מחו"ל וגם שפע של גבינה טבעונית שמתאימה באיכותה ובמרקם שלה לטבעונים.

לאחרונה התווספו לתפריט פיצות איכותיות נוספות המותאמות לקהל הטבעונים. פיצה סופר פאפא טבעוני אשר יש מעליה קרמבל בשר טבעוני, בצל פרוס, פפרוני טבעוני, פלפלים ירוקים, פטריות טריות וזיתים שחורים. יש גם בשרית טבעונית אשר מכילה רוטב עגבניות מקורי אשר נמרח על בצק הטרי הייחודי של פאפא ג'ונס, קרמבל בשר, פרוסות פפרוני טבעוני ומעל הכול מפזרים גבינה טבעונית איכותית.

אוהבי האננס ייהנו מפיצה טבעונית קריביאן אשר מעניקה לכל הסועדים תחושה של שהייה באיים הקריביים כי יש בה אננס, פלפל פפרוצ'יני פיקנטי, פרוסות פפרוני טבעוני, פלפל, בצל סגול, והכל מונח על רוטב העגבניות המקורי שנמרח על הבצק הטרי שמייחד את פאפא ג'ונס.

בין הפיצות הייחודיות של פאפא ג'ונס אפשר להזמין גם פיצות נפלאות איטסיין אשר הבסיס שלהן הוא בצק מופחת פחמימות ועשיר בחלבון אשר קיים בהרבה מאד אופציות ומתאים מאד למי ששומר על התזונה שלו ונמנע ממאכלים שאינם מתאימים לכולם.

זה הזמן לבחור באתר שלנו פיצות משפחתיות למסיבה או לארוחת הערב, כדי ליהנות גם מהחמימות המשפחתית וגם מהחמימות של הפיצה.

הפיצות הטעימות ביותר

אוהבי הפיצה נהנים לגוון ולאכול בכל פעם פיצות אשר יש עליהן תוספות שונות, כיוון שהן פיצות מיוחדות ובעלות טעמים יוצאי דופן. אפשר להזמין את הפיצות במשלוח מהיר שהוא ללא עלות, או לחלופין להגיע לפיצרייה ולקבל את ההזמנה שהועברה למוקד ההזמנות.

הרטבים של הפיצות

בנוסף לעובדה שהפיצות הן בעלות טעמים נפלאים, כל סועד מוסיף לכך את הרטבים המשגעים שמפתיעים בטעמיהם. כך אפשר ליהנות מרוטב צ'ילי מתוק שמתאים לפיצות מסוימות, רוטב צ'יפוטלה המשכר, באפלו, רוטב שום המקורי או רוטב שום עם פרמזן. התוספת של הרטבים הללו יוצרים דיוק של מזון שנימוך בפה ומעניק חוויה עוצמתית של טעם משובח ולא מוכר לחלוטין. שילוב הטעמים הללו מדרבן את בני המשפחה או החברים, לאכול משולש נוסף עם רוטב אחר כדי ליהנות מכל העולמות.

תוספות לפיצות המוצלחות

אף על פי שכולם אוהבים פיצות קלאסיות, תמיד נחמד להוסיף לכך תוספות מסקרנות ולכן אפשר להוסיף להזמנה מנות נלוות מתוך ההיצע הרחב שמציעים בפאפא ג'ונס ומתאים גם לטבעונים כמו לדוגמה:

·         אצבעות גבינה טבעוניות מהבצק הטרי הנפלא ומעליו מפזרים צרור גבינה טבעוני

·         פפרוני רול טבעוני שהוא בצק טרי מגולגל שנאפה בתנור עם פפרוני טבעוני, תערובות של שתי גבינות.

·         צ'יזי רול טבעוני שהוא בצק פריך אשר נאפה בתנור. מגלגלים אותו ומוסיפים לו תערובות הכוללת שתי גבינות טבעוניות.

כל אחת מהמנות הנלוות הללו היא מוצלחת מאד ומוסיפה רבות לרמה הקולינרית של הארוחה הדשנה שכוללת פיצות טבעוניות וגם תוספות אשר נכללות בקטגוריה זו.

מסיבות עם פיצה

האירוח האולטימטיבי הוא עם פיצה. זהו מזון שרוב הקהלים אוהבים, ללא קשר לגילם ולסוג האירוע. הדבר הנוח ביותר הוא להזמין כמות של פיצות בהתאם לתחשיב של כמות המשולשים הממוצעת שאוכל כל אדם בהכפלה בכמות האנשים שאמורה להגיע. כך מזמינים כמות של מגשי פיצה אשר מגיעים עם השליח ללא כל חיוב עבור השליחות בשעה הספציפית שנקבעה, או לחלופין מגיעים לפיצרייה ואוספים את ההזמנה שמוכנה בשעה שנקבעה.

כאשר נכנסים הביתה עם הכמות הגדולה של הפיצות, כל האוויר מתמלא בניחוחות של הפיצה, רוטב העגבניות האיכותי וגבינת המוצרלה המבעבעת. כך נותר רק לפתוח את הקופסאות בזו אחר זו ולאפשר לקהל לבחור מתוך מגשי פיצות קלאסיות את הפיצה עם התוספות האהובות עליהם. לכל אדם יש את הטעם שלו בענייני פיצה, ילדים יעדיפו בעיקר פיצה שיש בה רוטב עגבניות משובח וגבינת מוצרלה איכותית בלבד ואחרים יעדיפו לבחור את אחת האופציות של התוספות הייחודיות כמו פטה, זיתים שחורים, פפרוני, שש גבינות, או פיצות מיוחדות אחרות.

האורחים שאוכלים בשלב ראשון עם העיניים, מוקסמים מההיצע הגדול של הפיצות במסיבה ולכן בהתחלה קשה להם לבחור אך כאשר הם רואים את המבחר ואת העובדה שהמשתתפים נהנים לאכול מהפיצות השונות, גם הם נסחפים ומצטרפים לחגיגה.

פיצות טעימות אינן עניין של מה בכך, כאשר מגיעים לשילוב המוצלח של כל הטעמים, התוצאה היא מרגשת ומותאמת לחך של עמים רבים בכל העולם. זו הסיבה שיש לקוחות בישראל אשר נהנים מטעמים זהים של הפיצות ולכן הם מרגישים שהם נמצאים באחד מ – 6,000 הסניפים המקצועיים של פאפא ג'ונס בערים השונות ברחבי תבל.

ארוחת הערב המשפחתית

אצל משפחות רבות בוחרים ערבים מסוימים בשבוע או בסוף השבוע שבהם ארוחת הערב המשפחתית מבוססת על פיצות טעימות שמזמינים באתר של פאפא ג'ונס. באופן טבעי לכל אחד מבני הבית יש את הטעם שלו ולכן הוא מזמין את הטעמים האהובים עליו. יש גם מקרים שבהם בני הבית מעוניינים להזמין בנוסף לכך גם טעמים חדשים, כדי לנסות פיצות מיוחדות שהצטרפו לתפריט של פאפא ג'ונס או לחלופין פיצות בעלות תוספות מיוחדות מעליהן כמו הפיצות הים תיכוניות.

פגישות עם חברים

גם בפגישות עם חברים אשר קורות לעיתים תכופות, האופציה הטובה ביותר בעת הזמנת משלוחים היא פיצות מיוחדות כיוון שברוב המקרים החברים אוהבים פיצות. כולם מחליטים אילו פיצות טבעוניות או קלאסיות רוצים החברים ובהתאם לכך מזמינים זאת באתר. השמחה היא עצומה כשמגיע השליח או הפיצה, או כאשר אחד מהחברים מגיע אל הפיצרייה המעולה כדי לאסוף ממנה את הפיצות החמות בהתאם לכמות ולסוגים שהוזמנו.

אין כמו הריחות הנפלאים שממלאים את חלל הבית כאשר נפתחים המגשים של פיצות משפחתיות ובזה אחר זה כל אחד מהחברים אוכל את האופציות המועדפות עליו עם הרטבים הייחודיים שהגיעו במשלוח. כל אחד נהנה למרוח רוטב אחר על פי ההעדפות שלו כמו רוטב שום, רוטב שום עם פרמזן רוטב ברביקיו, רוטב צ'יפוטלה והתבלינים יוצאי הדופן שלנו שמפזרים מעל המוצרלה.

התוספת של התבלין ושל הרטבים לסוגים השונים של הפיצות יוצרים מרקמים ושילובים מפתיעים ביותר. אפשר לראות באופן ברור כיצד כל אחד מהחברים נהנה מאד מהטעמים המושבחים של הפיצות ובמיוחד מהפיצות שהן חדשות בתפריט והן זוכות להצלחה רבה.

מנות נלוות לפיצות

לכל פיצה כדאי שתהיה גם תוספת איכותית ולכן החברים בוחרים גם כמה מנות נלוות. ההיצע הוא רב ויש כמה אפשרויות של בצק טרי כמו אצבעות גבינה או בצק מגולגל עם גבינה. כמו כן ספייסי רולס שהם בצק טרי עם גבינת שמנת ופלפל חלפיניו פיקנטי, פפיוני שום ממכרים עם פרמזן וזילוף של רוטב שום, הוט פאפאס עם נקניקיות עוף טעימות ביותר אשר מגולגלות בתוך בצק טרי ומעליהן יוצקים רוטב שום נפלא ואת התבלין הסודי של פאפא ג'ונס שהופך את הטעמים בפה לחגיגה של ממש.

אולי יעניין אתכם גם: