דלג לתוכן המרכזי

משלוחי פיצה בעפולה - פאפא ג'ונס

חזרה לרשימת הסניפים

שעות פעילות הסניף

הסניף יפתח בקרוב…

פאפא ג'ונס בעפולה

הפיצה הבינלאומית של פאפא ג'ונס כבר הפכה לתופעה תרבותית יותר מאשר מוצר מעולה בלבד. פיצריות הרשת ברחבי העולם ועכשיו גם בישראל, משמשות כסמל לחוויה קולינרית משובחת, עם חותם איכות חומרי גלם שהוביל מיליוני לקוחות בכל העולם להעדיף את הרשת על פני המתחרות הגדולות האחרות.

חגיגת טעמים שלא הכרתם

עם כניסת הרשת הבינלאומית החזקה הצומחת בשלושים השנים האחרונות, ופתיחת חמישים סניפים חדשים כמעט בכל עיר בארץ, ועם פתיחת הסניף החדש של פיצה בעפולה, הישראלים בכל מקום בארץ כמעט מדברים על הפיצות הייחודיות עם הטעמים המרגשים של פאפא ג'ונס, הפינוקים עם כל משלוח, מהירות המשלוחים ושירות הלקוחות הידידותי והמקצועי.

היום, כשאתם מבצעים הזמנת פיצה בעפולה, אתם לא סוגרים רק את הפינה של ארוחת הצהריים או הערב. אתם מקבלים ארוחה שלמה שמורכבת מחומרי גלם איכותיים וטריים, והיחס שלכם לפיצה משתנה מהקצה אל הקצה.

סוד ההצלחה טמון באפס התפשרות על איכות וטריות חומרי הגלם

כשאתם מחפשים פיצה משפחתית בעפולה, למשל, אתם רוצים לוודא שהילדים שלכם, וגם אתם, אוכלים פיצה שמורכבת מחומרי גלם איכותיים וטריים, עם טעמים מאוזנים, ושפע ירקות טריים. ועל קווים מנחים אלו בדיוק מבוססת הפופולריות של הרשת הכי צומחת בעולם, שמפעילה מדיניות של אפס התפשרות על ההיבטים הבאים:

  •         הכנת בצק טרי מדי יום במפעל בארץ, לפי המתכון הסודי של פאפא ג'ונס.
  •         שימוש ברטבים עם טעמים ייחודיים ומרגשים, שמשמשים כבסיס להכנת הפיצות וגם כרטבים לטבול בהם את הפיצות.
  •         שפע תוספות המפתיעות ומפנקות.
  •         הסדרה הטבעונית שמאפשרת לכם לבחור פיצה טבעונית בעפולה או בכל מקום אחר בארץ.
  •         סדרת הגלוטן פרינדלי, שמאפשרת גם לנמנעים מגלוטן ליהנות מפיצות איכותיות.
  •         מבצעים מפנקים מתחלפים ומשתלמים במיוחד
  •         ואפשרות לבחור את הפיצות שלכם מבצק דק או עבה, בדיוק כפי שאתם אוהבים.

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על פיצות איטלקיות. העולם כבר מזמן עבר לפיצות אמריקאיות

עם הפופולריות הגוברת של רשת פאפא ג'ונס ברחבי העולם בשלושים השנים האחרונות, הפיצות האמריקאיות הפכו למועדפות ואהובות וגם בישראל אנשים מחפשים את הפיצריות שמגישות את פיצות ומנות נלוות בסגנון אמריקאי מקורי.

בתגובה לדרישה המתגבשת, הרשת הבינלאומית החזקה פתחה גם בישראל אינספור סניפים חדשים שמאפשרים עכשיו גם לישראלים ליהנות מהטעמים המעולים של פיצות שאחרי שאוכלים אותן, כבר אי אפשר להסתכל על פיצות אחרות.

אז כן. פאפא ג'ונס היא לא רק רשת פיצריות, זוהי רשת שמגשימה חלומות ומקפידה לפנק את הלקוחות ולרגש אותם כל הזמן עם טעמים ייחודיים, מפתיעים ומתחדשים.