דלג לתוכן המרכזי

משלוחי פיצה בנהריה - פאפא ג'ונס

חזרה לרשימת הסניפים

שעות פעילות הסניף

הסניף יפתח בקרוב …

פאפא ג'ונס בנהריה

חיפשתם פיצה בנהריה? מעולה, הגעתם למקום הנכון! כשאתם מבצעים הזמנת פיצה בנהריה, השיקול העיקרי שלכם הוא שהפיצה תגיע מהר. וזה בדיוק מה שאתם מקבלים כשאתם מזמינים משלוחי פיצות מרשת פאפא ג'ונס, לצד הטעמים הייחודיים והמפתיעים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

עברתם יום ארוך, ורק המחשבה על עמידה במטבח ובישול ארוחה מייגעת אתכם. כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו עכשיו זה פיצה טובה, חברים טובים, ונטפליקס. מבחינתכם, לסיים ככה כל יום.

הפיצריות של פאפא ג'ונס הופכות את החלום הזה למציאות שכל כך קל להגשים. ברצינות. איך אנשים הסתדרו פעם?

עזבו פעם. איך אנשים הסתדרו עד שרשת פאפא ג'ונס, המותג הבינלאומי הצומח בשלושים השנים האחרונות, נכנסה לענף הפיצריות ונתנה בראש לכל המתחרות הגדולות, בלי לראות אותן בכלל?  לפיצות של פאפא ג'ונס יש חוזק של מותג שאין לאף רשת ולאף פיצרייה. מספיק להסתכל על התפריט המרשים באתר החברה או באפליקציה, והבטן מתחילה לקרקר, ובצדק.

הנה, למשל, הבצק שמיוצר מדי יום במפעל בארץ לפי המתכון המקורי של פאפא ג'ונס, בסגנון הגשה פריך ודק או מלא ועבה, ממש לפי בחירתכם והעדפתכם, ומעליו רוטב העגבניות שמיוצר מעגבניות איכותיות טריות, עם שפע גבינת מוצרלה מאה אחוזים למעלה, וכל התוספות שלא ידעתם שאתם יכולים לחלום עליהן. ככה זה אצלנו. לפנק, לפנק, לפנק.

מי אמר פיצה טבעונית ולא קיבל סדרה שלמה?

כן. בתפריט שלנו תמצאו סדרה שלמה של פיצה טבעונית בנהריה, כמו בכל הסניפים בארץ ובעולם, שכוללת:

  •         פיצה קלאסית טבעונית, מבצק אוורירי ופריך, עם רוטב עגבניות מעולה ולמעלה גבינה טבעונית טעימה.
  •         צ'יזי רול טבעוני, שזה בצק פריך אפוי, מגולגל עם תערובת שתי גבינות טבעוניות, ואחד או יותר מהרטבים המופלאים שלנו.
  •         אצבעות גבינה טבעוניות, שכוללות לא פחות מ-14 יחידות מקלות גבינה טבעונית, עם הבצק הטרי שלנו, ולמעלה עוד גבינה טבעונית, ועוד רוטב בצד.

כמו שאנחנו מקפידים להיות גלוטן פרינדלי, ולהגיש מנות שמתאימות לאנשים שנמנעים מגלוטן, כך אנחנו מקפידים להתאים את המנות שלנו גם לטבעונים וצמחונים. אף אחד לא מקופח, וכולם שבעים, מאושרים, וחוזרים לבקש עוד.

אגב, ידעתם שהאדם הממוצע אוכל בממוצע 46 משולשים בשנה? די בטוח שהסטטיסטיקה הזאת לא נבנתה על רשת פאפא ג'ונס, כי אצלנו אוכלים הרבה. הרבה יותר

אין כמו מאכל שאפשר לחלוק, ואין כמו הפיצה האמריקאית הבינלאומית של פאפא ג'ונס, שהפכה לאהובה בכל העולם וסחפה אחריה מיליוני אנשים שהתמכרו לטעמים המרגשים והייחודיים שלנו ולא מפסיקים להזמין משלוחי פיצה בנהריה, בתל אביב, בירושלים, בניו יורק או בפריז. אם פיצה מחברת בין אנשים, הפיצה שלנו הופכת אותם למאושרים.