שעות פעילות הסניף

א' – שבת 12:00-00:00

 

הסיבה לטעמים המעולים של הפיצות של פאפא ג'ונס, רשת הפיצריות הכי צומחת בעולם בשלושים השנים האחרונות, היא ההקפדה על איכות וטריות חומרי הגלם ומכלול המרכיבים המשמשים להכנת הפיצות בסניף.

ישראלים בכל הארץ כבר התוודעו לפיצות האמריקאיות שהפכו לפופולריות כמעט בכל מקום בארץ ואף בעולם, ועכשיו אפשר להזמין גם משלוחי פיצה בבת ים בחינם, או להגיע לסניף החדש של פאפא ג'ונס שנפתח בעיר, ולאסוף את ההזמנה שלכם. רק מילת אזהרה לפני שאתם נכנסים לאתר או לאפליקציה: אתם הולכים להתמכר.

הנה מיתוס אחד שחובה להעיף מהלקסיקון כשזה מגיע להזמנת פיצה: הבצק חייב להיות טרי

ולא רק שהוא חייב להיות טרי, הוא חייב להיות מיוצר מדי יום, לפי המתכון המקורי של הרשת. אז כשאתם מבצעים הזמנת פיצה בבת ים, אתם יודעים שאתם מקבלים פיצה מבצק טרי עבה או דק, או אפילו בצק ללא גלוטן, כן, ממש איך שאתם מעדיפים אותו, שמיוצר מדי יום במפעל בארץ לפי המתכון המקורי של פאפא ג'ונס.

כשאתם מבינים שפיצה מעולה היא פיצה שמיוצרת מחומרי גלם איכותיים וטריים, ממש כמו שמחייב הסלוגן של המותג, אתם מבינים שלא ידעתם עד היום הרבה על פיצה.

רטבים ייחודיים ותפריט מפתיע ומרגש שמתחדש כל הזמן. זה מה שהופך את הפיצות של פאפא ג'ונס למיוחדות כל כך

כמו במדע השינה או בתיאוריית החור השחור, דברים שאנשים רבים שמעו עליהם אבל לא לכולם הם מובנים לגמרי, כך גם עם פיצריות שהשפים שלהן יודעים מה הם עושים כשהם רוקחים את הרטבים הייחודיים עם הטעמים הממכרים שלא הכרתם עד היום.

ההקפדה על חידוש התפריט באופן קבוע עם פיצות חדשות, מנות נלוות ממש לא שגרתיות, ותוספות איכותיות שעד היום רק קיוויתם לקבל על הפיצה שלכם, היא מרכיב נוסף בסוד ההצלחה של הרשת הצעירה והמגניבה ביותר שנותנת בראש לרשתות הגדולות ביותר בעולם.

מותג בינלאומי עוצמתי

רשתות הפיצה האמריקאיות כבשו את העולם בשנים האחרונות והפכו לאהובות ביותר, ובצדק. ועכשיו, גם תושבי בת ים נהנים מהפיצרייה הבינלאומית שהגיעה לעיר.

הסגנון של פיצה משפחתית בבת ים משתנה מהקצה אל הקצה בזכות כניסת הרשת לעיר, ואתם מוזמנים להזמין כמה מגשים למסיבה או אירוע, וליהנות ממבצעים חסרי תקדים, או להזמין לכל אחד את הפיצה האישית האהובה עליו, עם מספיק מנות בצד לכולם, וכמה קינוחים מעולים.

ככה סוגרים ארוחת ערב או אירוע. אתם יודעים מה? ככה סוגרים גם את הפינה של ארוחת שישי, אם אין לכם כוח לבשל או שלכולם מתחשק מגש פיצה חמה, ריחנית, עם טעמים משגעים ובמיוחד עם טעם לעוד.

 ולסיום רק נציין, שפאפא ג'ונס זכתה בתואר הפיצה הטעימה ביותר בישראל עפ"י מבחני טעימה עיוורת של חדשות ערוץ 13

פאפא ג'ונס היא רשת פיצריות בינלאומית , הרשת הצומחת ביותר בעולם

ובישראל תוכלו להנות ממשלוחים חינם מסניפי הרשת הנמצאים בפריסה ארצית: תל אביב, רמת גן, גבעתיים,

ראשון לציון, אשדוד, רחובות, חיפה, ירושלים, חדרה, כפר סבא, ראש העין ופתח תקווה.