משפחות רבות מזמינות מעת לעת משלוחי פיצה לראשון לציון. זהו פתרון מעולה לארוחת ערב כיוון שהילדים אוהבים מאד את משולשי הפיצה החמים בוורסיה הקלאסית או עם תוספות שונות.

פיצות משפחתיות בשלל אפשרויות

בכל הרכב משפחתי יש אהבות אחרות של פיצות משפחתיות, אם יש ילדים קטנים בבית הם ברוב המקרים יעדיפו את פיצה משפחתית בראשון לציון שהיא קלאסית ללא תוספות כלל או עם תוספות מינוריות. לעומת זאת כשיש בבית בני נוער ומבוגרים, כולם אניני טעם ולכל אחד מהם יש תסריט מדויק של ההעדפות שלו.

לכן הכי נוח להזמין באתר האינטרנט את כמות הפיצות הנחוצות, מגשים זהים או כמה סוגים של מגשים כמו לדוגמה, פיצה יוונית עם פטה וזיתים, פיצות המכילות פפרוני, קראמבל בשר, נתחי חזה עוף מדהימים. או לחלופין פיצה צמחונית עם סוגים שונים של ירקות, פיצה צבעונית בראשון לציון שיש בה מרכיבים שמתאימים לסגנון תזונתי זה כולל גבינה טבעונית או גבינת מוצרלה איכותית.

אפשר להזמין גם פיצה בראשון לציון במגשים אישיים או בגודל אקסטרה לארג'.

משלוחי פיצה לראשון לציון: מסיבה לבני נוער

משלוחי פיצה לראשון לציון הם המרכיב האידיאלי עבור מסיבת יום הולדת לבני נוער. זה הגיל שהם אוכלים ללא הכרה ולכן יש לבצע תחשיב מדויק ככל האפשר כמה מגשים כדאי להזמין עבורם. כשמדובר בנערים ונערות כבר יש להם טעם קולינרי ולכן כדאי להזמין מגשים בטעמים שונים. מי שאוהב פפרוני, יתקרב למגשים האלה, אוהבי הירקות ימצאו כמה אפשרויות וכך גם אוהבי הגבינות והשילובים השונים.

כאשר מזמינים כמות גדולה שהיא לפחות 10-6 מגשים, המחיר הוא מופחת ואפשר לתאם הגעה של שליח עד הבית או למקום המפגש, או לחלופין יש אפשרות לבצע איסוף עצמי מפיצריות בראשון לציון. בהתאם לתיאום ההזמנה, כל המגשים יהיו בזמן ונשאר רק לאסוף אותם, להניח באוטו ולמהר לספק זאת לחברים.

מנות נלוות בניחוחות ובטעמים יוצאי דופן

המנות הנלוות שדל פאפא ג'ונס הן ייחודיות וכל מי שנוגס ביס מופתע מהטעמים המשכרים. ההיצע הוא נרחב וכולל כנפי עוף עסיסיים ברטבים מיוחדים, כדורי פירה, נאגטס עוף, נאגטס תירס, אצבעות מטריפות של מוצרלה או גבינה. כמו כן מוצר ייחודי של יחידות בצק מבצק טרי שממלאים אותם בכמה חומרי גלם כמו גבינות, שוקולד, נקניקיות מעולות, שום ופרמזן ועוד. מדובר במעדנים ברמה גבוהה וכל מי שאוכל אותם מלקק את האצבעות.

פיצות לקהלים ייחודיים

פלחי אוכלוסייה שונים מעדיפים לשמור על בריאותם וקיבעו לעצמם תזונה ספציפית כמו לדוגמה טבעונים, צריכה של מזונות ללא גלוטן או ללא פחמימות. פאפא ג'ונס מצאו עבורם פתרון והם מייצרים פיצות איטסיין שהם בעלות כמות מוגברת של חלבונים ושל סיבים תזונתיים ומצד שני כמות מופחתת של פחמימות. כך גם מי שאוכל ללא סוכר כי הוא סוכרתי או בכיוון של סוכרתי, מעדיף להזמין משלוחי פיצה בראשון לציון הכוללים את הפיצות האלו עם היצע נרחב של תוספות בדיוק כמו שקיים בפיצות הרגילות.

הזמנת פיצה בראשון לציון מסוג זה, יוצרת מצב שבו גם מי שבדרך כלל בעבר לא אכל פיצה לאור מרכיביה, נהנה כעת לאכול עם כולם פיצה מעולה שנראית אותו דבר אך היא עשויה מבצק שקדים ושומשום לשמירה על הבריאות.

הזמנה של פיצה

הזמנת פיצה בראשון לציון מתאימה לכל מטרה, למפגש עסקי, משפחתי או חברתי, לילדים ולמבוגרים. כולם ייהנו לראות את הקופסאות הצבעוניות שמגיעות הביתה ומהר מאד כל אחד יקח את המשולשים המתאימים לו קולינרית.

אולי יעניין אתכם גם: