משלוחי פיצה ליבנה מתבצעים בכל רחבי העיר, הן בשכונות החדשות, במרכז העיר ובשכונה הצבאית. הכיף הוא להזמין בכל פעם סוג אחר של פיצה כדי ליהנות מכל הטעמים האפשריים. השילוב של התוספות השונות עם הבצק הנפלא וגבינת המוצרלה האמיתית יוצר טעמים מיוחדים בחך וכולם נהנים מכל אחד מהמשולשים הנהדרים.

הקלילות של הזמנת פיצה

אתר האינטרנט של פאפא ג'ונס הוא מאד ידידותי ולכן קל מאד לתמרן בו כדי לבחור פיצה משפחתית ביבנה. האהבה לפיצה מובילה את הלקוחות להזמנה של כמה פיצות משפחתיות בגודל XL . אפשר לבחור משלוחי פיצה ליבנה אשר כוללים פיצה קלאסית שכוללת בצק דק או קלאסי, רוטב העגבניות המופלא וגם גבינת מוצרלה אמיתית וללא שום חיקוי או תחליף של גבינה זו.  כמו כן כדאי להזמין פיצה ביבנה שיש בה תוספות ייחודיות כמו פטריות וגבינת פטה וזאת על פי אהבותיהם של מזמיני הפיצה.

לאלו שמתלבטים בין פיצה הכוללת שש סוגי גבינות עם טעים איטלקי או גבינת פטה, פטריות וזיתים מיוחדים, אפשר להזמין פיצה אחת מכל סוג . בדרך זו כל אחד נחשף לשלל טעמים והוא שמח להכיר אופציות חדשות של שילובים מעניינים כמו תירס, עגבניות, זיתים שחורים בצל סגול ועוד.

משלוחי פיצה ליבנה של פאפא ג'ונס מגיעים עד פתח הבית וזאת ללא חיוב נוסף או לחלופין אפשר להגיע אל פיצריות ביבנה ולקבל את ההזמנה שתהיה מוכנה בדיוק על פי תיאום לוח הזמנים. כך נכנסים עם כל המגשים החמים לרכב ונהנים מהניחוחות הנפלאים שמתפזרים בכל המרחב עד היעד.

משלוחי פיצה ליבנה עם פאפא ג'ונס – יתרון של טעמים יוצאי דופן

הערך המוסף של פאפא ג'ונס הוא שיש אפשרות להזמין גם פיצות ייחודיות כמו פיצה צמחונית עם שלל ירקות, פיצה איטסיין אשר מיוצרת מבצק שונה כדי להקטין את כמות הפחמימות, אך להגדיל את רמת החלבונים והסיבים. פיצות ללא גלוטן וגם פיצה טבעונית ביבנה. כאשר האפשרויות הן כה רחבות אין זה מפתיע שכל אחד מבני המשפחה או החברים מרוצה מהאפשרות לבחור באופציה הקולינרית התואמת את הרגלי התזונה שלו וכך אין וויכוחים על התפריט שיוזמן.

הזמנת פיצה ביבנה כוללת גם פיצות אישיות או פיצות לילדים על פי הטעמים המועדפים עליהם. כך אין להם שותפים והם נהנים מהטעם המשובח של פיצה ביבנה. יש משפחות שהדרך הנוחה עבורם היא משלוחי פיצה ביבנה ללא חיוב עבור המשלוח ואילו אחרים מעדיפים להגיע אל פיצריות ביבנה ולבצע שם איסוף של המעדן האהוב.

מנות נלוות מיוחדות

אחרי הפיצות הנפלאות אין כמו לקנח עם אחת המנות הנלוות של פאפא ג'ונס, נגיסי בצק עם רוטב השום שהוא אחד ויחיד, עם פרמזן, עם גבינת פטה, או לחלופין אצבעות גבינה שקשה להפסיק לאכול אותן. כאשר מוסיפים לכך גם את אחד הרטבים של פיצה משפחתית, כמו רוטב פיצה, רוטב שום או סוגים נוספים המוצעים באתר, העולם נראה יפה ורמת מצב הרוח עולה כלפי מעלה.

קינוחים אחרי הפיצות

הלקוחות הקבועים כבר מודעים לעובדה שאחרי משלוח פיצה ליבנה הם משתוקקים למשהו מתוק ולכן הם מראש מזמינים את אחד מהקינוחים המפתיעים כמו עוגת ריקוטה או עוגת שוקולד, גם גלידת בן & ג'ריס היא אפשרות נפלאה. התחושה היא שהייתה ארוחה מעולה כיוון שכל מרכיב בה היה מוצלח במיוחד.

הכי כדאי פאפא ג'ונס

לא סתם פיצה ביבנה נחשבת לפיצה הטעימה ביותר בעולם. זה קורה כיוון שתושבים רבים של העיר והסביבה הקרובה שלה טעמו פיצה של פאפא ג'ונס בטיוליהם ברחבי העולם. העובדה שהטעם בכל סניף הוא זהה מדהימה את כולם ולכן הטעמים מזכירים להם טיולים מוצלחים בכל פעם שהם מזמינים משלוחי פיצה ליבנה. 

אולי יעניין אתכם גם: