כולם יודעים שבאר שבע היא בירת הנגב: יש שם מרכז עירוני חי ותוסס, אזורי עבודה ותעסוקה שמרכזים אליהם רבים מתושבי הדרום, ושכונות מגורים רבות שרק הולכות ומתפתחות מיום ליום. יש בבאר שבע גם אוניברסיטה גדולה ומובילה, והרבה חיי פנאי, תרבות ספורט. אבל מה קורה כשרוצים לחטוף משהו לאכול בעיר הדרומית? בשביל זה יש משלוחי פיצה בבאר שבע – ואת זה עושים רק מפאפא ג'ונס. הסניף המקומי של הרשת הבינלאומית המובילה מהווה לא רק פיצה מומלצת בבאר שבע – אלא גם מציע משלוחי פיצה בבאר שבע שלא כדאי לפספס.

משלוחי פיצה בבאר שבע מתחילים ונגמרים בפאפא ג'ונס

כיאה לבירת הנגב, פיצריות בבאר שבע יש הרבה – אבל פאפא ג'ונס מציגה סטנדרנט בינלאומי גם בכל מה שקשור לשירות משלוחים. היא מהווה פיצריה בבאר שבע שפועלת בכל ימות השבוע, מיום א' ועד שבת, מ-12:00 בצהריים ועד חצות בלילה. חיפשתם פיצה פתוחה בבאר שבע? מצאתם את פאפא ג'ונס! מערך המשלוחים של פאפא ג'ונס מגיע לכל מקום ברחבי העיר, בטווח זמן של עד 30 דקות בלבד. בכל יום בשבוע, בכל מזג אוויר, לא משנה מה מצב התנועה או באיזו שכונה של העיר אתם גרים – משלוחי פיצה בבאר שבע נראים אחרת מאז שפאפא ג'ונס בסביבה, ואתם מקבלים את הפיצה שלכם לא יאוחר מחצי שעה.

ונוחות ההזמנה? או-לה-לה. רק פותחים את האפליקציה של פאפא ג'ונס, בוחרים ממגוון הפיצות האדיר, מוסיפים גם ממנות הצד הנלוות ומהקינוחים השווים, מצרפים גם בקבוק שתייה – ותוך 31 דקות הכל כבר אצלכם, על השולחן. לא משנה אם אתם באמצע יום עבודה, לומדים למבחן גדול, נפגשים עם חברים לישיבה בסלון, מתכננים ארוחת ערב עם המשפחה, או אפילו אם אתם ליד איצטדיון טוטו טרנר מחכים למשחק הגדול של קבוצת הפועל המקומית – כשאומרים משלוחי פיצה באר שבע, מתכוונים לפאפא ג'ונס.

פיצות בבאר שבע? לאיכות של פאפא ג'ונס אין תחרות

לא לחינם יצא לפאפא ג'ונס שם של פיצה מומלצת בבאר שבע – את האיכות שלה פשוט אי אפשר לפספס. הרשת הבינלאומית הזו, שלה יותר מ-6,000 סניפים בכל רחבי העולם, מביאה את האיכות ללא פשרות שלה גם לעולם של פיצות בבאר שבע. כאן משתמשים בקמח האיכותי ביותר להכנת בצק הפיצה הטרי והאוורירי, לא מוותרים על גבינת מוצרלה טרייה ואמיתית שמונחת על כל פיצה (חוץ מהטבעוניות) רגע לפני שהיא נכנסת לתנור, ואפילו משתמשים ברוטב עגבניות שמיוצר מזן עגבניות ספציפי שמאפיין את רשת פאפא ג'ונס בכל העולם וגם בישראל.

מבחר הפיצות שאפשר להזמין עם משלוחי פיצה בבאר שבע של פאפא ג'ונס הוא רחב מאוד – מפיצות מרגריטה קלאסיות ועד פיצות בשריות, צמחוניות וטבעוניות שמוכנות כאמור מהרכיבים הכי איכותיים. ולא רק בפיצות מצוינות עסקינן כשמדובר בפאפא ג'ונס: יש כאן גם מנות צד נלוות שאסור לוותר עליהם כמו כנפי עוף בגריל ונגאטס עוף, וגם כדורי פירה ונגיסי שום שיכולים להתאים גם לצמחונים ולטבעוניים שביניכם. אל תשכחו גם לתבל את המשלוח עם מגוון הרטבים שמחכה פה, ולקנח באחת או יותר מן המנות האחרונות המתוקות והמושחתות מעונג שיש כאן.

משלוחי פיצה בבאר שבע בשבת ולסטודנטים – רק עם פאפא ג'ונס

באר שבעים, לא משנה איך אתם אוהבים לבלות את השבת שלכם – בין אם זה עם הילדים בפארק, באיצטדיון העירוני או עם חברים ומשפחה בביתכם באחת משכונות העיר – אם בא לכם פיצה, תמיד תדעו שיש פיצה פתוחה בבאר שבע וזאת פאפא ג'ונס.

בנוסף אסור לשכוח שבבירת הנגב גם יש גם אוכלוסייה גדולה של סטודנטים שלומדים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, ומשכירים דירה ברחבי העיר – ועבורם הזמנת משלוח פיצה בבאר שבע זה בגדר חובה. סטודנטים? הזמינו את הפיצה שלכם מפאפא ג'ונס ישירות לקמפוס או לישיבה השבועית שלכם עם כל החברים – ותקבלו אותה תוך 30 דקות, חמה וטרייה, לא משנה אם זה בין השיעורים באוניברסיטה או בדירה השכורה שלכם, בכל שכונה בעיר.

בתקופת מבחנים ואין לכם דקה להרים את הראש מהסיכומים? כנסו לאפליקציה של פאפא ג'ונס, הזמינו בכמה לחיצות קצרות את הפיצה המועדפת שלכם – והמשיכו ללמוד. תוך 30 דקות או פחות פיצה מומלצת בבאר שבע נוחתת אצלכם בדלת, ולא פספסתם רגע אחד של למידה. הגיעה שבת ונשארתם לסופ"ש בעיר? אין בעיה, כי יש פיצה פתוחה בבאר שבע – וזאת פאפא ג'ונס!

אז תושבי באר שבע – וותיקים, חדשים וסטודנטים – הזמינו עכשיו משלוח פיצה בבאר שבע, הזמינו פאפא ג'ונס >>>