דלג לתוכן המרכזי
זכיינות לפיצה

זכיינות לפיצה PAPA JOHN'S FRANCHISE

רשת הפיצריות הבינלאומית פאפא ג'ונס, מתרחבת עכשיו גם לישראל

רשת הפיצריות הבינלאומית פאפא ג'ונס זכתה בציונים הגבוהים ביותר בקטגוריות של איכות המוצר, איכות השירות וציפיות הלקוחות.

הלקוחות שלנו דורשים (ומקבלים) פיצה טובה יותר, מה שאומר שכל סניף בארץ ובעולם, שיש לו זכיינות לפיצה, מחויב ליצור פיצות מהמרכיבים האיכותיים ביותר.

עכשיו, כשהרשת מתרחבת גם בישראל, זאת ההזדמנות שלכם להיות שותפים להצלחתנו בארץ ובעולם. פאפא ג'ונס היא מותג חזק ואהוב, עם מוניטין של הרשת הצומחת ביותר מבין הרשתות הגדולות בעולם.

זכיינות לפיצה פירושה, מבחינתנו, אפשרות להפעיל עסק מצליח שמייצר הכנסות מרגע פתיח הסניף, עם השקעה כספית נמוכה יחסית.

רק הטובים ביותר נבחרים להפעיל את סניפי הרשת

אלא שאנחנו לא לוקחים כל אחד להיות זכיין שלנו, ומחפשים רק את אנשי מקצוע הרציניים והחרוצים ביותר, שיש להם נכונות לעבוד ולהשקיע בעסק, לצד ערכים מובילים של תודעת שירות חסרת פשרות ומצוינות. לכל שאר ההיבטים אנחנו כבר נדאג, כמו למשל:

 • ניהול
 • ליווי צמוד בכל הנוגע להכשרה
 • תפעול
 • הקמה
 • הדרכת מזון
 • הדרכת עובדים
 • ליווי באיתור המיקום המתאים ביותר לזיכיון.

כל בעל פיצרייה שרוכש זכיינות לפיצה מרשת פאפא ג'ונס מתחייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר אשר הם אלה שהובילו את הרשת להיות רשת הפיצריות הצומחת ביותר בעולם.

 

שלושת היתרונות העיקריים של פתיחת פיצרייה מרשת פאפא ג'ונס הם:

דרישת צרכנים

סקר שנערך על ידי מכון iPanel בקרב חמש מאות נסקרים מכלל האוכלוסיה בארץ העלה שמשפחה ישראלית מזמינה בממוצע כשלוש פיצות משפחתיות מדי חודש.

הנתונים מראים גם שישראלים אוכלים שש מיליון פיצות מדי חודש, ו-72 מיליון פיצות מדי שנה, כך שאין ספק שאלו הם נתונים מרשימים שמעודדים בעלי עסקים לרכוש זיכיון לפיצה ממותג בינלאומי כל כך חזק ואהוב.

רווחיות

עלויות המרכיבים להכנת פיצות נמוכות יחסית למחירי המכירה, מה שמבטיח רווחיות. סוד הרווחיות של פאפא ג'ונס טמון בהקשבה ללקוחות והצעות למגוון מבצעים משתלמים והטבות קבועות של קופונים או הנחות.

פיצה נחשבת היום לארוחה מבוקשת

בין אם ההעדפות הן לבצק דק או עבה, התפריט שלנו מציע התאמה לכל סוגי ההעדפות, עם תוספות יוצאות דופן, עם זכיינות לפיצה פאפא ג'ונס אתם מקבלים את היתרונות של המיתוג החזק, יחד עם יסודות עסקיים בריאים שמבטיחים את הצלחת העסק.

רוצה להיות הזכיין הבא של פאפא ג'ונס?

  האם ברשותך הון עצמי של:

  אני כרגע